У Росії затримали полковника, якому терористи звітували про збитий малайзійський Boeing MH17

05.07.2017 12:32

Російські правоохоронці затримали полковника ГРУ ГШ РФ Василя Гераніна, який брав активну участь у війні на Донбасі. Саме йому терорист Безлер звітував після того, як бойовики збили малайзійський Boeing рейсу MH17. Також він був членом ради командирів так званого "Союзу Добровольців Донбасу" террориста Гіркіна.

У нього в авто нібито найшли осколковий боєприпас для 40-мм підствольного гранатомета ГП-25. Після затримання за місцем проживання Гераніна провели обшук і додатково виявили кілька одиниць вогнепальної зброї.

На даний момент затриманий знаходиться під слідством в СІЗО. Відомо, що з ГРУ ГШ РФ його звільнили заднім числом.

Відомо, що на початку березня 2014 полковник Геранін особисто прибув до Криму і брав активну участь в анексії українського півострова Росією. Геранін також цікавий тим, що за даними СБУ він особисто курирував бойовика Безлера (Бес) в період його перебування на Донбасі. 20 липня 2014 СБУ опублікувало перехоплення доповіді Ігоря Безлер Василю Гераніну про збитий літак рейсу МН17. Таким чином він є одним з ключових свідків у справі російського теракту проти міжнародної спільноти.

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode