США звинуватили Росію та її терористів в систематичному і навмисному використанні важкого озброєння в порушення Мінських угод.

30.05.2016 15:13

26 травня поточного року на постійній Раді у Відні посол США при ОБСЄ Деніел Беєр звинуватив Росію і її терористів в систематичному і навмисному використанні важкого озброєння в порушення Мінських угод.

«Росія продовжує озброювати, навчати сили сепаратистів і битися разом з ними, і зона безпеки як і раніше кишить важкими озброєннями, танками, бронетранспортерами і зенітними знаряддями. Ця зброя з'являється в якійсь частині зони конфлікту в один день, зникає на наступний день, а потім знову з'являється десь ще, підриваючи довіру між сторонами і зусилля в напрямку сталого припинення вогню і дотримання Мінських угод. Тільки 15 травня СММ нарахувала 81 танк на території, утримуваній сепаратистами. На жаль, об'єднані російсько-сепаратистські сили, не вагаючись, застосовують цю зброю. 21 і 22 травня вони обстріляли житлові райони Авдіївки мінометним і артилерійським вогнем, убивши двох українських солдатів, поранивши вісьмох військовослужбовців і пошкодивши або знищивши шість будинків. Ці напади були навмисними і здійснені незадовго після того, як об'єднані російсько-сепаратистські сили відключили статичні камери спостереження СММ в Донецькій області» - заявив Деніел Беєр.

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode