Російські зеки на Донбасі

29.04.2016 14:01

Не секрет, що з кожним днем кількість "ополченців" постійно зменшується. А для "специфічних" завдань (розвідка боєм, лобова атака) дурнів в "ДНР-ЛНР" просто не вистачає. Але Кремль знайшов вихід –  підрозділи російських військ на Донбасі мають намір збільшити за рахунок колишніх зеків.

Так, з огляду на значні бойові втрати, масові випадки дезертирства з передових позицій і збільшення кількості бажаючих звільнитися з військової служби, командування 1 АК ВС РФ намагається доукомплектувати з'єднання і частини особовим складом, шляхом дострокової амністії ув'язнених за кримінальні злочини, які відбувають покарання в пенітенціарних установах Донецької області. З цією метою проводяться агітаційні заходи в пенітенціарних установах н.п. Горлівка, Торез і Сніжне, де ув'язненим пропонується повна амністія з погашенням судимостей і "підйомні" у розмірі 10 тис. російських рублів (близько 3,8 млн грн). Передбачається відібрати близько 300 осіб для їх подальшої підготовки та направлення в передові підрозділи в район н.п. Мар'їнка.

Окрім того, є підтверджена інформація, про те, що на початку квітня, в Антрацит заїхало 250 звільнених російських злочинців з Ярославля, яких звільнили під те, що вони громитимуть українські села. 

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode