Російська агресія проти України може призвести до кінця нинішнього кремлівського режиму

22.08.2016 15:41

 

У випадку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну агресія проти нашої країни може призвести до кінця нинішнього кремлівського режиму, оскільки президент РФ Володимир Путін не зможе утримати ситуацію під своїм контролем. Таку думку висловлюють спеціалісти Центру досліджень армії.

Весь сценарій всебічного нападу залежить від того, як Україна буде захищатися. Дійсно, Україна готова захищатися, в тому числі по всьому периметру російсько-українського кордону. Питання в тому, яку мету буде переслідувати Путін — дійти до Києва теоретично можливо, утримати ситуацію практично неможливо. Для Путіна така війна, швидше за все, смерть режиму. Однак, Україна має добре продемонструвати, що вона готова до такого сценарію.

На думку експертів, українцям варто бути готовими до війни і вести себе так, немов активна фаза бойових дій вже почалася, тому військовий парад до Дня Незалежності - це своєрідна демонстрація того, що країна готова до війни. Крім того, його проведення зумовлене необхідністю підтримки морально-бойового духу українських військовослужбовців.

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode