Охорона природи від копачів бурштину

25.04.2016 14:24

Актуальність проблеми очевидна. Адже на сьогодні в цій галузі створилася надзвичайно складна ситуація. Незаконні копанки, які утворилися на місцях покладів бурштину, можуть призвести до екологічного лиха.

Так, через чотири-п'ять років лісові масиви, де містяться поклади бурштину, скоріш за все, будуть повністю винищені незаконними старателями. У гонитві за швидкою наживою, жителі регіону не замислюються про те, що піддаються ризику виникнення екологічної катастрофи національного масштабу. Наслідком дій "чорних" старателів є стрімке знищення природних ресурсів, для відновлення яких знадобляться десятиліття.

Також, враховуючи, що наша держава посідає друге місце у світі за запасами бурштину, Україні завдається збитки на десятки мільйонів доларів щорічно.

Тому тільки негайне розв'язання цієї проблеми на державному рівні дасть змогу запобігти непоправним наслідкам. Вже ухвалено законопроект який має, нарешті, вирішити болючу проблему Північно-Західного регіону України, шляхом узаконення старательської діяльності через утворення старательських артілей і дозволити їм видобувати бурштин під захистом держави.

Як зазначають правоохоронці, за незаконний видобуток «сонячного каміння» потрібно визначати жорстокішу відповідальність і визначити це порушення, як важкий злочин.

Наразі ж місцеві органи влади ведуть роз’яснювальну роботу з місцевим населенням щоб запобігти незаконному видобутку бурштину.

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode