Хто працює на Путіна в Польщі

15.03.2017 11:31

Президент Росії Володимир Путін, зрозумівши, що ліві відходять в небуття, кинувся шукати «друзів» серед так званих «правих». Як ми уже писали, на сьогоднішній день правих у Європі немає, а є проплачені Кремлем агенти, які відробляють юдин гріш, захищаючи інтереси Путіна і Росії в європейських країнах. Властиве, в орбіту  зацікавлення Кремля, входять всі, хто готовий допомогти Росії і путінсько- кадебістському режимові топтати  міжнародне право, права людей, демократичні цінності та інше.

Повчальною для тих, хто ще вірить у велич московського шамана є показові дії відомого французького кіноактора і бізнесмена Жерара Департьє. Не так давно він щиро заявляв, що їде в Росію для постійного проживання, бо вірить в її майбутнє  і в цей час трубадури Путіна возвеличували Департьє чи не до небес, критикуючи при тому «гнилий захід». По вказівці Путіна він отримав помешкання в Грозному і в Саранську.Та цей великий актор та недолугий політик, проживши в Росії недовгий час, зрозумів путінські цінності цієї держави і, втікаючи назад у «гнилий захід», заявив:»Це смердючий сарай!» І підкреслив , що не планує повертатися в Росію.

Ще одним щирим адептом московського режиму і лютим критиком української влади є відомий польський політолог і журналіст Якуб Корейба. До честі наших державних органів, які заборонили цьому проплаченому, промосковському адепту перебувати на нашій території.

Якуб Корейба у нападках на Україну, виробив певний напрям свого політичного «свинства». З одного боку він активно підтримує кресов’яків,  а з іншого, на догоду Кремля, «бомбардує» у своїх виступах зовнішню політику польських урядів ,особливо у стосунках з НАТО та Україною.

На одній із передач цей польський шовініст і промосковський Арлєкін, заявив те, що чим більше росіяни і українці повбивають,тим краще буде для поляків.

Якуб Корейба є частим гостем студії Володимира Соловйова, зрештою і на інших політичних передачах, де він постійно виступає у стилі «сина юриста». І цей відкритий ворог України навіть деякий час жив у Києві. Як відомо, масового осуду в Польщі і в Україні викликала стаття Корейби під назвою «Як Польща допомагає єврейсько –бандерівській хунті в Києві». У ній цей горе-політолог наголосив , що українська революція це « маніпуляція польських спецслужб  і вишкіл у Польщі снайперів для Майдану»(Див.Галина Палажій.»Як працює російська « п’ята колона» у Польщі, або хто такий Якуб Корейба?»)

Для російської пропаганди і путінського режиму Корейба дуже вигідна «персона».Він високоосвічений, добре володіє словом, але в цілому –людина без принципів, що повністю влаштовує Кремль. Він для Москви є таким собі заполітизованим ботом. Корейба навчався в Росії, живе там і часто на телепередачах «заводить» російських шовіністів. Крім того Якуб Корейба вважає себе великим приятелем М. Азарова та Г. Зюганова, тобто є приятелем відомих українофобів. Для догоди своїм покровителям і грошовитим «друзям» Корейба, принижуючи українців, заявив»: «Українці- це наші негри!»Цей  колаборант здобув в Росії високу освіту, втерся у російські політичні кола і російський істеблішмент, забувши при тому, скільки біди і горя принесли Польщі на своїх штиках російські «визволителі».Слід пам’ятати, що Корейба є типовим провокатором і проплаченим пасквілянтом. Він був вигнаний із кількох польських видань за те, що в російських медіях щедро поливає брудом дії польських урядів і Польщі в цілому. Всі його завуальовані заяви і цитати- це добре спланований спецкурс російської пропаганди і, очевидно, російських спецрежисерів з відомства колишньої установи, де працював В. Путін.

Корейба також любить стверджувати,. що Україна розпадеться і в майбутньому має бути поділена між Росією та Польщею і ці його заяви викликають бурю радості і московських та польських шовіністів. І таких політичних «перлів» у виступах цього махрового антиукраїнця чимало. Ці пасквілі він з радістю викладає в  Інтернеті,створюючи собі імідж об’єктивного оцінювача правди.

Корейба ратує за те , щоб український Донбас віддати Росії. Всі статті і виступи цього рафінованого  українофоба не сприяють укріпленню дружби між Польщею та Україною. З особливим пафосом Корейба виступає в товаристві Яна Енгельгардта та Вікторії Панової.

На одній із російських телепередач зійшлися, у штучному словесному двобою, Корейба та російський фашист, лідер »лівопатріотичного руху» «Суть часу»,прибічник відродження СРСР, постійний учасник різних антиукраїнських ток-шоу- Сергій Кургінян. Дісталося там Україні!

Українці ,а особливо молодь , мали б знати про цих антигероїв, шо паплюжать Україну та українців і відповідно реагувати на їх пасквілі.

Росія робить все для того, щоб посилити свій вплив  у Європі та у світі .Про це недавно заявив представник естонської поліції, наголосивши на суттєвому зростанні впливу спецслужб із відомства ФСБ.

Польський шовінізм, який є прямим пособником російського імперіалізму, не сприяє укріплення взаємодовір’я між поляками та українцями. Згадаймо бандитський напад молодих польських шовіністів на українських заробітчан у польському містечку Кутно, що сталося 29січня 2016 року і де було жорстоко побито чотирьох українців і двох українок. Польська поліція затримала розлючених нападників, але тут же на стінах будинків в Кутно появилися анти українські написи:»Ідіть звідти, українці», »Українські курви»,»Польща для поляків», »Єб…Україну» та інші.(Див.Інформатор) Ці проплачені шмаркачі, очевидно, не знають, що у ХХ ст.. від рук московських більшовиків загинуло понад один мільйон поляків. І ще. Чи багато треба, щоб українці, почувши про цю підлу витівку, відплатили полякам тим же. Хто виграє від цього? Москва, звичайно.

Пригадаймо і те, як кілька місяців тому польські кресов’яки, , зокрема сумнозвісний ксьондз Тадеуш Залєський вимагали від нинішнього президента Польщі Анджея Дуди позбавити нашого президента Петра Порошенка Ордена Білого Орла, отриманий з рук попереднього президента Польщі Броніслава Коморовського, за те,  що нібито ця нагорода ображає родини вбитих в Україні поляків.

І таких випадків чимало. Все ж ми вважаємо, що здоровий глузд переможе і взаємини між двома сусідніми країнами будуть і надалі укріплюватися, особливо на фоні російської експансії та агресії.   

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode