Інформаційна війна в зоні АТО - нові злочини бойовиків

22.04.2016 14:26

Агресивна інформаційна війна Росії, яку проводить її велика пропагандистська машина, створена для того, щоб виправдати свої злочинні дії в Україні. Протягом двох років, завідомо неправдива інформація і оманливі образи, поширюються в кожному доступному місці: від провідних політиків і відомих засобів масової інформації Росії, аж до блогерів, які поширюють ненависть і нахабно брешуть.

Так, в другій декаді квітня у зоні проведення АТО зафіксовані чергові події, які здійснюють бойовики в рамках інформаційної війни. Стало відомо про те, що терористи підпалили кілька будинків в селищі Зайцеве, розташованим в зоні лінії розмежування. Відразу після підпалу на місце прибула російська знімальна група, яка зафіксувала чергові приклади "звірств українських карателів". Аналогічні випадки спостерігаються і в районі промзони селища Авдіївка. Новини про подібні "злочини" ЗСУ щодня з'являються в ЗМІ РФ і бойовиків. Деякі ЗМІ навмисно були створені для того, щоб поширювати дезінформацію та виправдовувати дії терористів. 

Найпростіший метод захисту від проросійського інформаційного бруду, є вибір об’єктивних та гідних довіри ЗМІ, у яких зазвичай є правдива й актуальна інформація про події, які відбуваються в Україні.

Назад

Контакт

IF.LIVE

© 2016 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode